DUEL U VENČANICAMA MENJA SAOBRAĆAJ

Izvor: Kurir, 19.Jun.2011, 14:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"DUEL U VENČANICAMA" MENJA SAOBRAĆAJ

BEOGRAD - Zbog trke "Duel u venčanicama", u kojoj će danas na Trgu Nikole Pašića, od Terazija i Igumanove palate do ulice Dragoslava Jovanovića, učestvovati oko 200 pripadnica lepšeg pola, biće izmenjen saobraćaj na autobuskim linijama 24, 26, 27 i 37, najavili su organizatori.

Kako je precizirano, od 9 do 13 časova vozila gradskog prevoza na navedenim linijama kretaće se izmenjenom trasom, odnosno autobusi na linijama 24 i 26 u oba smera, umesto preko Trga Nikole Pašića, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << kretaće se Dečanskom, Bulevarom kralja Aleksandra i dalje redovnom trasom.

Autobusi na linijama 27 i 37 neće saobraćati preko Terazija u smeru ka Vukovom spomeniku, već će se u oba smera kretati Bulevarom kralja Aleksandra, Dečanskom i dalje redovnom trasom.

Dame će od 11 sati trčati u venčanicama na stazi dugoj 150 metara, a sudije iz Atletskog saveza Srbije vodiće računa o regularnosti trke.

Atraktivnu manifestaciju drugi put organizuje magazin "Venčanje", a podržale su je Turistička organizacija Beograda, Skupština grada i brojne medijske kuće.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.