Izvor: Studio B, 02.Okt.2013, 18:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bus Plus najavljuje manje gužve
Pošto su poslednjih nekoliko dana na šalterima Bus Plusa u Masarikovoj, zabeležene velike gužve preduzete su mere za smanjenje redova, kažu u Bus plusu.
Građanima, koji za vađenje i produžavanje povlastica čekaju u redu i do dva sata, dele se brojevi kako bi tačno znali u koje vreme dolaze na red.
Gužve su se, objašnjavaju u Bus plus, napravile pre svega zbog početka školske godine na fakultetima i velikog broja studenata koji je čekao poslednji dan. >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B <<
Budući da karte od prethodne školske godine studentima važe do 31. oktobra, krajem meseca očekuje se još jedan talas gužvi.
Iz Bus plusa zato apeluju na korisnike da pored šaltera u Masarikovoj, koja je najbliža fakultetima, koriste i druga prodajna mesta.
















