Bez vode u ponedeljak Ulica Radoslava Grujića

Izvor: Glas javnosti, 09.Okt.2011, 09:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bez vode u ponedeljak Ulica Radoslava Grujića

BEOGRAD- U ponedeljak, 10. oktobra, od 9 do 15 sati zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na Vračaru bez vode će ostati potrošači u Ulici Radoslava Grujića, između Požarevačke i Mileševske.

Za najnužnije potrebe obezbeđena je autocisterna s pitkom vodom. Za sve dodatne informacije potrošači se mogu obratiti Kontakt centru JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija” na telefon 3606-606, a obaveštenja o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu se potražiti i na veb-adresiwww.bvk.rs.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.