Beograd: Poginula devojka, dvoje povređeno

Izvor: S media, 19.Avg.2011, 08:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Beograd: Poginula devojka, dvoje povređeno

Poginula devojka starosti oko 20 godina. Nesreća se dogodila u Ulici Tošin Bunar.

Jedna devojka je poginula, a dva mladića su povređena u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila oko 01.20 časova u Ulici Tošin Bunar, izjavila portparol Hitne pomoći dr Nada Macura.

Poginula je devojka starosti oko 20 godina, rekla je dr Macura.

Beograd: Iz ljubomore ranio ženu, pa pucao sebi u glavu

Zvezdara: Pronađeno telo muškarca
>> Pročitaj celu vest na sajtu S media <<
Mladić starosti 23 godine zadobio je prelom ključne kosti, dok je drugi muškarac star, takođe, 23 godine zadobio povredu glave, precizirala je dr Macura.

Povređeni u nesreći, koja se dogodila u Ulici Tošin Bunar kod broja 82, prevezeni su u Kliničko bolnički centar Zemun, istakla je dr Macura.

(Tanjug)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.