Automobil propao u rupu u Tolstojevoj ulici

Izvor: Blic, 15.Maj.2012, 15:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Automobil propao u rupu u Tolstojevoj ulici

Automobil marke "hjundai elantra" propao je jutros oko 9 sati u rupu u asfaltu u Tolstojevoj ulici kod broja 38, u blizini Ambasade Velike Britanije.

U rupu duboku oko tri metra automobil je propao prednjim levim točkom i ostao na mestu zaglavljen.

- Prvo sam uparkirao službeni automobil i kada sam hteo svojim vozilom da izađem iz garaže, točak mi je propao i nisam mogao da se pomerim - rekao je za "Blic" Srđan Pantić (47), vlasnik automobila.

Jedan >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << od prolaznika u Tolstojevoj ulici rekao nam je da je ova ulica rađena pre tri godine, a nalazi se i u prvoj zoni parkiranja.

Kako kažu iz "Beograd puta", "provala" je sanirana, posuta rizlom, stavljena je vibro ploča i znak upozorenja za vozače i pešake.

- Popravku rupe planiramo da završimo čim nam to vreme omogući, odnosno kada prestanu padavine - rekla je Milina Živanović iz službe za marketing i informisanje "Beograd puta".

Policija je izvršila uviđaj, nije bilo povređenih, naneta je manja materijalna šteta na automobilu, a služba iz "Parking servisa" je dizalicom izvadila automobil iz rupe.

Povezane vesti: Propao afsalt pod točkovima "fijata" zbog pucanja vodovodne cevi

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.