Izvor: Kurir, 03.Okt.2011, 20:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
AKCIJA USPORITE PORED ŠKOLE POČINJE U ČETVRTAK
BEOGRAD- JKP „Parking servis” organizuje u četvrtak, 6. oktobra, u 11 časova u Osnovnoj školi „Sveti Sava” (Avalska 8) na Vračaru početak petog ciklusa akcije „Đaci vas mole, usporite pored škole”.
U okviru edukativne predstave o bezbednosti u saobraćaju, sa đacima prvacima razgovaraće Boban Kovačević, direktor JKP „Parking servis”, i Dragan Bogosavac, načelnik Uprave saobraćajne policije, posle čega će svi prvaci, kao i do >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << sada, dobiti na poklon fluorescentne prsluke.
Ovom prilikom zvanično će biti objavljen i pobednik konkursa „Dajte zebri ime”, u okviru kojeg su đaci tokom prošle godine „Parking servisu” pomagali da da ime maskoti akcije. Pobedniku konkursa biće uručene nagrade.
Cilj akcije „Đaci vas mole, usporite pored škole” jeste da učenici prvog razreda na teritoriji Beograda dobiju osnovna saznanja o kulturi u saobraćaju.











