Zima stigla u Hrvatsku

Izvor: Blic, 25.Nov.2013, 11:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zima stigla u Hrvatsku

Hrvatski auto-klub pozvao je vozače da na put ne kreću bez zimske opreme, a meteorolozi najavljuju da će hladno vreme potrajati do četvrtka i da se u pojedinim krajevima može očekivati formiranje snežnog pokrivača.

Snega ima na dionicama autoputa Zagreb-Split, između petlje Bosiljevo i tunela "Sveti Rok", i na autoputu Rijeka-Zagreb, između Ravne Gore i Bosiljeva.

Hrvatski auto-klub saopštio je >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << da je samo za putnička vozila otvorena dionica autoputa između petlji "Sveti Rok" i "Maslenica" i magistralni put Maslenica - Zaton Obrovački i Paški most.

Od Senja do Karlobaga zabranjen je saobraćaj za autobuse na sprat, vozila sa kamp-prikolicama i motocikle, a od Karlobaga do Svete Marije Magdalene i za dostavna vozila i vozila s natkrivenim teretnim prostorom.

Iz Državnog hidrometerološkog zavoda upozoravaju da će do četvrtka u Hrvatskoj prevladavati hladno. Kiša i sneg padaće mjestimično, a duvaće jak severni i severoistočni vjetar.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.