Zatvara se stari most Beška

Izvor: B92, 28.Nov.2011, 16:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zatvara se "stari most" Beška

Iz JP „Putevi Srbije" saopštavaju da će zbog izvođenja radova na rekonstrukciji starog dela mosta preko Dunava, kod Beške, na autoputu Beograd - Novi Sad, doći do potpune obustave saobraćaja na "starom mostu" Beška od 28. novembra 2011. godine od 15.00 h.

Tokom izvođenja radova, saobraćaj će se potpuno prebaciti na "novi most" Beška, gde će se, uz primenu odgovarajuće signalizacije, odvijati dvosmerno.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
JP "Putevi Srbije” apeluje na sve učesnike u saobraćaju da obrate pažnju na postavljenu privremenu saobraćajnu signalizaciju, prilagode brzinu kretanja postojećim uslovima i povedu računa o bezbednosti radnika koji izvode radove.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.