Zakrčenje na autoputu, u Takovskoj i na Autokomandi

Izvor: Blic, 07.Sep.2017, 16:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zakrčenje na autoputu, u Takovskoj i na Autokomandi

Špic je najizraženiji u Terazijskom tunelu, u oba smera, a proteže se i na Brankovu, u smeru ka Novom Beogradu. Gužva je i u Takovskoj uzbrdo, i nju bi prosto trebalo izbegavati svakodnevno - kažu taksisti.

Saobraćaj je gust na auto-putu, na potezu od Dušanovca do "Sava" centra, u oba smera, a najveće zakrčenje je na Autokomandi.

Gužve su i u Nemanjinoj, Kneza Miloša, Bulevaru oslobođenja, Bulevaru despota Stefana i Svetogorskoj.
Pogledaj vesti o: Autoput

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.