Izvor: OkRadio.rs, 11.Feb.2019, 12:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VUČIĆ: Otvoriću AUTOPUT do leta
Vranje - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je prilikom posete Vladičinom Hanu, da će se uskoro ponovo videti sa građanima i rukovodstvom ove opštine, kada bude dolazio da otvara autoput Koridora 10. - Videćemo se za dva do tri meseca, krajem maja, pa neka bude i do Vidovdana, doći ću da otvorim autoput - poručio je Vučić. Predsednik Srbije je u okviru kampanje „Budućnost Srbije“ u petak posetioVladičin Han gde je, između ostalog, obišao renovirani vrtić „Pčelica“, najavivši ponovno viđenje sa domaćinima, tačnije rukovodstvom opštine i građanima. ...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







