Sekretarijat za saobraćaj radi studiju o „crnim tačkama

Izvor: Press, 14.Dec.2009, 05:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sekretarijat za saobraćaj radi studiju o „crnim tačkama"

Sekretarijat za saobraćaj uradiće prvo sveobuhvatno istraživanje o mestima u gradu gde se najčešće dešavaju saobraćajne nezgode

Precizna evidencija o „crnim tačkama" na teritoriji prestonice trenutno ne postoji, ali je izvesno da po broju nesreća, gotovo svake godine, prednjači Zrenjaninski put, autoput, Novi obrenovački put od skretanja za železnik prema Umci, Smederevski put, kao i kružni put od Bubanj potoka prema Leštanima.

Prema rečima komandira za uviđaje Uprave saobraćajne policije...
Pogledaj vesti o: Zrenjanin

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.