Izvor: Blic, 22.Avg.2012, 08:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Saobraćaj pojačan na Autokomandi, autoputu i Pančevcu
Saobraćaj u Beogradu jutros je pojačan na Autokomandi, na autoputu u delu od dušanovačkog mosta ka Novom Beogradu i na Pančevačkom mostu u smeru prema Bulevaru Despota Stefana.
Kako je izjavila Tanjugu dežurni dispečer udruženja Žuti taksi Dragana Đekić, u glavnom gradu za sada nema saobraćajnih gužvi.
Na beogradskim ulicama je 1.046 vozila javnog gradskog prevoza - 76 tramvaja, 78 trolejbusa >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << i 892 autobusa, izjavio je Tanjugu glavni dispečer Gradskog saobraćajnog preduzeća Beograd Zoran Stanojković.
Sa Beogradske autobuske stanice planirano je 650 polazaka i predviđen je vanredni polazak u 10.45 časova za Rems (Francuska), dok je "Lasta" planirala da 606 vozila ostvare 6.253 polaska, rečeno je Tanjugu u dispečerskim službama tih preduzeća.












