Izvor: N1 televizija, 15.Sep.2016, 14:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prosula se šećerna repa po autoputu, saobraćaj preko Inđije
Saobraćaj na autoputu Novi Sad - Beograd preusmeren preko Inđije zbog sudara dva kamiona iz kojih su se prosule tone šećerne repe, javlja portal 021. U sudaru nije bilo povređenih, ali je načinjena materijalna šteta.
Očevici kažu da je do sudara došlo kada je kamion koji se kretao u smeru ka Beogradu udario u drugi kamion koji je stajao u zaustavnoj traci na autoputu.
Oba kamiona su ozbiljno oštećena, >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << a šećerne tone repe prosule su se po kolovozu i potpuno zatvorile celu traku autoputa.
Zbog saobraćajne nezgode stvorile su se kolone, a vozila su prolazila tako što su sa kolovoza skretala u travu i tako zaobilazila blokadu.







