Izvor: Blic, 04.Sep.2017, 16:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Popodnevni špic doneo NOVE "ČEPOVE" u saobraćaju
Popodnevni špic u Beogradu doneo je sa sobom gužve, a negde i potpuni zastoj u saobraćaju. Najveća gužva se formirala u Takovskoj ulici, u smeru ka gradu, kao i na autoputu, u smeru ka aerodromu.
Kod "Sava centra" saobraćaj kao da je stao, javljaju beogradski taksisti.
- Obično se tamo ne pravi tolika gužva, zbunjeni smo, ne znamo zašto je to danas tako – kažu taksisti.
Pojačan je intenzitet saobraćaja i na Autokomandi, kao i na Brankovom >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << mostu i na Gazeli. Na tom mostu, u smeru ka gradu, saobraćaj se kreće usporeno i veoma otežano usled prisustva velikog broja automobila i vozila gradskog prevoza.
Potez od Slavije do Autokomande se prolazi za sedam do osam minuta, tako da bi valjalo izbegavati i tu deonicu puta.
Pogledaj vesti o: Autoput






