Počelo asfaltiranje pristupnih puteva mosta Obrenovac- Surčin

Izvor: Glas javnosti, 21.Nov.2011, 09:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Počelo asfaltiranje pristupnih puteva mosta Obrenovac- Surčin

BEOGRAD- Radnici koji rade na novom mostu kod Obrenovca počeli su asfaltiranje pristupnih puteva, što predstavlja poslednji zadatak pre nego što most bude pušten u saobraćaj, objavio je Studio B.

Taj projekat na Savi, koji je počeo da se gradi još 1994, i koji je posle nekoliko prekida nastavljen u februaru ove godine biće okončan prema planu - početkom decembra, kada će reku preći prvi automobili.

Gradnja takozvane Sremske gazele koja će most spojiti sa Dobanovačkom petljom na autoputu nastavlja se sledeće godine.

E.P.K.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.