Izvor: Nezavisne Novine, 07.Okt.2014, 09:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pješak poginuo prilikom sudara dva automobila
BEOGRAD - Jedna osoba je poginula, a dvije su povrijeđene u saobraćajnoj nesreći u Beogradu koja se dogodila oko ponoći na autoputu ka Novom Sadu.
Iz beogradske Hitne pomoći navode da je prilikom sudara dva automobila poginula djevojka od tridesetak godina koja je bila pješak.
Povrijeđena su dva muškarca, od kojih je jedan zadobio posjekotinu glave, dok je drugi muškarac od četrdesetak godina zadobio težu povredu glave, bio u komi i prevezen je na odjeljenje >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << za reanimaciju Urgentnog centra u Beogradu.
Macura je navela da su se sinoć u Beogradu dogodila još dva saobraćajna udesa u kojima su povrijeđene ukupno četiri osobe, među kojima i 14-godišnji dječak.
Pogledaj vesti o: Autoput
Nastavak na Nezavisne Novine...


