Izvor: Kurir, 25.Avg.2010, 18:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PERIODIČNA OBUSTAVA SAOBRAĆAJA NA MOSTU KOD BEŠKE
BEOGRAD - Zbog radova na mostu preko Dunava kod Beške, saobraćaj na autoputu Beograd - Novi Sad biće povremeno potpuno obustavljan od 28. avgusta do 3. septembra, saopštilo je Javno preduzeće "Putevi Srbije".
Most kod Beške biće zatvaran u intervalima od 9 do 10 časova pre podne i od 12 do 13 časova po podne radnim danima, dok će vikendom obustava saobraćaja trajati od 9 do 10 časova i od 12 do 13.30 časova.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << />
Svim učesnicima u saobraćaju preporučuju se alternativni pravci - od petlje Novi Sad i Kovin (ka Beogradu), put Beograd - Ruma - Novi Sad, kao i magistralni put Beograd - Novi Sad.
Iz "Puteva Srbije" apeluju na vozače da obrate pažnju na saobraćajnu signalizaciju, prilagode brzinu kretanja postojećim uslovima i povedu računa o bezbednosti radnika na mostu.






