Izvor: Kurir, 23.Jul.2010, 19:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
OD NEDELJE NOVA FAZA RADOVA NA "GAZELI"
BEOGRAD - Naredna faza radova na mostu "Gazela" počeće u nedelju, 25. jula, kada se za saobraćaj zatvaraju krajnje leve trake u oba smera, saopšteno je iz gradskog Sekretarijata za saobraćaj. Kako je precizirano, saobraćaj će funkcionisati srednjim i krajnjim desnim trakama u oba smera.
Ulivne rampe na most "Gazela" iz Savske ulice i Bulevara vojvode Mišića, kao i izlivne rampe ka Topčiderskoj zvezdi i ulici Kneza Miloša ostaju i dalje zatvorene. Iz Sekretarijata podsećaju >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << da je i dalje na snazi režim saobraćaja uspostavljen zbog izvođenja treće i četvrte faze radova na autoputu između kružnih petlji kod "Beogradske arene", kao i da privremeni režim rada linija javnog prevoza u zoni radova ostaje nepromenjen.
Iz Sekretarijata, takođe, ponavljaju apel sugrađanima da u toku trajanja radova na "Gazeli" maksimalno koriste vozila javnog prevoza kako bi se umanjile gužve u zoni radova i na alternativnim pravcima.









