Muškarac (55) povređen na auto-putu kod Ljermontove

Izvor: Kurir, 14.Mar.2014, 09:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Muškarac (55) povređen na auto-putu kod Ljermontove

Udes se dogodio na autoputu u smeru prema Zagrebu, a povređeni je sa modricama i otokom na licu prevezen u Urgentni centar

BEOGRAD - Muškarac star oko 55 godina povređen je u saobraćajnom udesu koji se dogodio sinoć oko 21.30 časova na autoputu u Beogradu, izjavila je portparol Hitne pomoći.

Udes se dogodio na autoputu u smeru prema Zagrebu, nedaleko od Ljermontovljeve ulice, a muškarac >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je sa modricama i otokom na licu prevezen u Urgentni centar, rekla je Macura.

Hitna pomoć je tokom noći u Beogradu obavila 122 intervencije od kojih 15 na javnim mestima, a za protekla 24 sata ukupno 254 intervencije od kojih 62 na javnim mestima, precizirala je Macura.

Lekarima su se najčešće obraćale osobe sa šlogovima, srčani i psihijatrijski bolesnici, navela je portparol Hitne pomoći. Macura je upozorila da zbog vremenskih prilika i relativno zdrave osobe mogu osetiti pospanost, da je moguće opadanje radne aktivnosti i da je potrebno čuvati se šloga i akutnog koronarnog sindroma.

Portparol Hitne pomoći je savetovala regulisanje arterijskog pritiska i veliki oprez u saobraćaju.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.