Kolaps na Gazeli i autoputu: Udesi i kiša

Izvor: Mondo, 26.Feb.2016, 10:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kolaps na Gazeli i autoputu: Udesi i kiša

Na mostu Gazela jutros su se u kratkom razmaku dogila dva sudara, što je, zajedno sa kišom, prouzrokovalo saobraćajne gužve u okolini tog mosta.

Foto: Guliver/Getty/Thinkstock

Prvi sudar se dogodio u 7.30, u srednjoj traci, u smeru ka Šidu, kada su se sudarila dva automobila.

Tom prilikom nije bilo povređenih, rečeno je Tanjugu u MUP-u Srbije.

Nešto kasnije ponovo se dogodila lakša saobraćajka, što je, kako kažu u MUP-u, bilo dovoljno da, budući da u glavnom gradu pada i kiša i da je petak, budu stvorene gužve.

Noćas se dogodio težak udes i u beogradskom naselju Umka. Petoro ljudi je povređeno.
Pogledaj vesti o: Autoput

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

Dva udesa na Gazeli, gužve u saobraćaju

Izvor: RTS, 26.Feb.2016

. Na mostu Gazela jutros su se u kratkom razmaku dogodila dva sudara, što je, zajedno sa kišom, prouzrokovalo saobraćajne gužve u okolini tog mosta, rečeno je "Tanjugu" u policiji.

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.