Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Feb.2020, 15:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kako će izgledati auto put Ruma - Šabac
U toku je Javni uvid u izmene i dopune Prostornog plana koridora Ruma – Šabac, a u rumskom Kulturnom centru je održana prezentacija tog plana, čime je novi autoput prezentovan javnosti.
Prezentaciji su prisustvovali predstavnici Instituta za puteve, rumskih i mitrovačkih javnih i javno komunalnih preduzeća, kao i Odeljenja za urbanizam i Lokalni ekonomski razvoj.
Novi auto put dužine oko 22 kilometra >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << imaće četiri trake, plus zaustavne trake, a vozila će moći da se kreću maksimalnom brzinom od 130 kilometara na čas.
Po završetku javnog uvida sledi izrada idejnog projekta, po dobijanju lokacijskih uslova, a sve bi trebalo da bude gotovo do polovine godine. Izmena ovog plana jedan je od preduslova za početak radova.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
















