Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 22.Sep.2015, 04:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Izmena saobraćaja na putu Feketić-Vrbas
Od danas do petka, 25. septembra, zbog radova biće izmenjen režim saobraćaja na autoputu E-75, od petlje ''Feketić" do petlje ''Vrbas", saopštili su danas ''Putevi Srbije''.
Kako je navedeno u saopštenju, u periodu od 7 do 17 sati na državnom putu I A reda broj 1 od pumpe Daki-petrol nastaviće se radovi na asfaltiranju vozne trake autoputa u smeru Subotica >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << - Novi Sad.
Po završetku radova, od 17 časova do 7 sati ujutru narednog dana saobraćaj će se na toj deonici odvijati u punom profilu.
Radovi će biti obezbeđeni adekvatnom privremenom saobraćajnom signalizacijom i opremom.
Iz Puteva Srbije apeluju na učesnike u saobraćaju da obrate pažnju na postavljenu privremenu saobraćajnu signalizaciju, budu oprezni u vožnji i povedu računa o brzini kretanja vozila.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...







