Izvor: Blic, 31.Mar.2008, 10:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Izmena režima saobraćaja na autoputu
Zbog rekonstrukcije toplovoda u ulici Omladinskih brigada (prelaz preko autoputa), koje će izvoditi JKP „Beogradske elektrane", doći će izmene režima saobraćaja na autoputu.
U periodu od 29. marta do 5. aprila zatvara se za saobraćaj ulivna rampa iz ulice Omladinskih brigada na Bulevar Arsenija Čarnojevića u smeru ka „Sava centru”.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
Menja se i režim rada dnevnih linija GSP. Linije 18 i 88 će u smeru ka „Sava centru” saobraćati ulicom Omladinskih brigada – Milutina Milankovića (Treći bulevar) – Španskih boraca – uključenje na Bulevar Arsenija Čarnojevića i dalje redovnom trasom. Ukidaju se stajališta u Bulevaru Arsenija Čarnojevića u smeru ka „Sava centru”, i to „Omladinskih brigada” za linije 18, 88, 601 i 602 i „Španskih boraca” za linije 18 i 88.
U utorak, 1. aprila, od 24 časa do 5 časova ujutru, obustavlja se saobraćaj u Bulevaru Arsenija Čarnojevića, smer ka periferiji u zoni petlje Omladinskih brigada.
Tramvaj kreće preko Savskog mosta
Nakon šest meseci rekonstrukcije, Stari savski most će od danas ponovo biti otvoren za automobile. Otvoriće ga Zoran Alimpić, v.d. gradonačelnika Beograda, Bojan Stanojević, gradski menadžer, Dejan Mali, član Gradskog veća, Zoran Pešović, sekretar za saobraćaj i Slaven Tica, direktor GSP „Beograd". Oni će se u 6 časova provozati tramvajem preko mosta.






