Izvor: S media, 15.Sep.2012, 13:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Danas izmena saobraćaja na autoputu

Na autoputu kroz Beograd danas će u popodnevnim časovima kod Malog Mokrog Luga za saobraćaj biti zatvorena leva traka u smeru ka Beogradu, u dužini od 1.860 metara, najavili su Putevi Srbije.

Vozila koja se kreću iz pravca Niša prolaziće kroz tehnički prolaz u suprotnu kolovoznu traku i dalje nastaviti da se kreću krajnjom levom trakom do tehničkog prolaza.

Nakon toga će se vratiti u kolovoznu traku namenjenu kretanju ka Beogradu odnosno u normalan >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << režim saobraćaja.

U ovoj fazi radova, vozila koja dolaze iz pravca Niša, kretanjem krajnjom desnom trakom će moći na petlji "Lasta" da se isključe ka Malom i Velikom Mokrom Lugu.

Vozila koja dolaze iz pravca Malog i Velikog Mokrog Luga će moći da se uključe na autoput na petlji "Lasta" i za dalje kretanje ka petlji "Autokomanda" koristiće zaustavnu traku.

Vozila koja se kreću ka Nišu zadržavaju svoj smer kretanja i za kretanje koriste srednju i desnu saobraćajnu traku.

Putevi Srbije u saopštenju pozivaju vozače da povedu računa o bezbednosti radnika.

(Tanjug)

Nastavak na S media...



Povezane vesti

Izmena saobraćaja na autoputu kod Malog Mokrog Luga

Izvor: Blic, 16.Sep.2012, 13:16

Na autoputu kroz Beograd danas će u popodnevnim časovima kod Malog Mokrog Luga za saobraćaj biti zatvorena leva traka u smerka Beogradu, u dužini od 1.860 metara, najavili su "Putevi Srbije"...Vozila koja se kreću iz pravca Niša prolaziće kroz tehnički prolaz u suprotnu kolovoznu traku i dalje...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.