Izvor: Kurir, 10.Feb.2011, 16:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BEKAM POMOGAO NEVOLJNIKU U SAOBRAĆAJU
LONDON - Britanski mediji prozvali su Dejvida Bekama "Dobrim Samarićaninom" pošto je slavni fudbaler pomogao jednom vozaču kojem je automobil stao po kiši na autoputu.
Videvši vozača u neprilici na jednoj prometnoj petlji, Bekam se zaustavio i pomogao mu da odgura automobil u kojem su bili njegovo dvoje dece.
Vozač nije odmah prepoznao dugogodišnjeg engleskog reprezentativca, ali kada je shvatio ko je osoba koja mu je pritekla u pomoć, pozvao je Bi-Bi-Si i ispričao o dobrom delu fudbalera.
Pogledaj vesti o: Autoput
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















