AMSS: Na Batrovcima teretnjaci čekaju dva sata

Izvor: Blic, 11.Apr.2017, 20:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

AMSS: Na Batrovcima teretnjaci čekaju dva sata

Teretna vozila večeras na izlazu iz Srbije na Batrovcima čekaju oko dva sata, a na Kelebiji i Šidu oko sat vremena, saopštio je AMSS.

Na putničkim terminalima nema dužih zadržavanja od 30 minuta. Inače, kiša i povremeni pljuskovi uslovljavaju mestimično mokre kolovoze zbog čega se vozačima savetuje puna opreznost za volanom.

Prohodnost na autoputevima i državnim putevima I i II reda je dobra,

saobraćaj se odvija bez zastoja, sa minimalnim vremenom zadržavanja na naplatnim rampama.
Pogledaj vesti o: Autoput

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.