U tri saobraćajne nesreće povređene dve osobe

Izvor: Blic, 19.Okt.2013, 10:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U tri saobraćajne nesreće povređene dve osobe

U tri saobraćajna udesa tokom noći povređene su dve osobe, a jedan radnik nastradao na radnom mestu u Fabrici hartija na Adi Huji, izjavila je portparol Hitne pomoći dr Nada Macura.

Lekari Hitne pomoći intervenisali su noćas 120 puta, od čega 25 na javnom mestu, rekla je Macura Tanjugu dodajući da su se za pomoć javljali najviše astmatičari, psihijatrijski slučajevi i osobe koje imaju probleme sa hipertenzijom.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
Sinoć oko 19. 09 sati iz Fabrike hartija na Adi Huji dobijen je poziv da je mašina teško povredila radnika, ali su po dolasku lekari Hitne pomoći konstatovali da su povrede bile smrtne, odnosno da je on usled tih povreda preminuo.

U udesu u 19.16 sati u Zemunu 50-ogodišnja žena je zadobila povrede kičme i odmah prevežena do KBC Bežanisjka kosa.

U 21. 03 u Ulici Ace Joksimović na Žarkovu lakše je povređen motociklista koji je sa povredama vrata i karlice odvežen je u Urgentni centar.

U udesu u Ulici Žorža Klemansoa u 21. 45 sati nije bilo povredjenih , dodala je Macura.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.