Trka oko Savskog jezera

Izvor: S media, 21.Mar.2010, 11:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Trka oko Savskog jezera

Na Adi Ciganliji, na kojoj je ovog vikenda počela prolećna sezona, danas će biti priredjena trka za rekreativce.

Stazu oko Savskog jezera, dužine 7,7 kilometara, učesnici manifestacije će moći da pretrče ili prepešače, a start je u 10 sati, najavilo je javno preduzeće "Ada Ciganlija".

Kako je navedeno, pripremljeni su različiti sadržaji kako bi posetioci na najlepši način, u prirodnom ambijentu zelene oaze grada, proveli prve prolećne dane.
>> Pročitaj celu vest na sajtu S media << />
Gradjani će moći da se rekreiraju na brojnim otvorenim sportskim terenima, da koriste biciklističku i trim-stazu, dok su invalidima na raspolaganju sportski tereni napravljeni specijalno za njih.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.