Produženo kupanje na Adi Ciganliji

Izvor: Studio B, 13.Jul.2012, 20:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Produženo kupanje na Adi Ciganliji

Zbog izuzetno visokih temperatura koje nas očekuju narednih dana i velikog broja posetilaca kupanje na Adi ciganliji produženo je do 20 sati.

U upravi Ade apeluju na posetioce da se ponašaju odgovorno i pridržavaju pravila na kupalištu. Oni podsećaju da je spasilačka služba od početka sezone imala 27 uspešnih intervencija, a da je tokom cele prošle bilo 26 akcija spasavanja.

To je, navodi se u saopštenju Ade ciganlije, pokazatelj porasta neodgovornog ponašanja kupača i nepoštovanja pravila.

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.