Prijepolje: Uhapšeno dvoje sa kilogramom heroina

Izvor: Blic, 26.Feb.2011, 02:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prijepolje: Uhapšeno dvoje sa kilogramom heroina

PRIJEPOLJE - Policija u Prijepolju je u saradnji sa beogradskom policijom zaplenila više od kilogram heroina i uhapsila dve osobe osumnjičene za šverc droge, saopštila je juče prijepoljska policija.

Uhapšeni su Boris M. (33) iz Beočina i Miljan K. (32) iz Ade, a u njihovom automobilu novosadskih registracija pronađeno je više od kilogram heroina.

Policija je saopštila da nastavlja akciju radi otkrivanja i drugih koji umešani u šverc te droge.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
Povezane vesti: Uhapšeno troje zbog droge Na Gradini zaplenjeno više od pet kilograma heroina Policajci uhapšeni zbog šverca droge Smederevo: Uhapšeno troje zbog prodaje heroina Gutao heroin prilikom hapšenja, prebačen na VMA

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.