Izvor: B92, 29.Okt.2012, 16:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Poslovna liga: B92 ubedljiv
Proteklog vikenda odigrano je šesto kolo Poslovne lige u malom fudbalu na terenima Zvezda City Oaze na Adi ciganliji.
B92 je najboljom igrom u dosadašnjem delu prvenstva i trijumfom sa 5:0 nad Horusom došao do novih bodova koji su ga doveli do drugog mesta na tabeli.
IOHB Banjica je usamljena na čelu tabele posle trijumfa nad Jelen timom sa 4:2. Knjaz Miloš i JP Ada Ciganlija odigrali utakmicu sa najviše golova >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << do sada, ali bez pobednika, pošto je bilo 5:5.
U ostalim mečevima, Ringier je pobedio Parking servis sa 5:3, Preduzetnici su istim rezultatom bili bolji od tima Gzz, dok je Sindikat pobedio JTI sa 3:0.
Poslovna liga, šesto kolo:
Ringier kontal – Parking servis 5:3
B92 – Horus 5:0
Preduzetnici – Gzz 5:3
Knjaz Miloš – JP Ada ciganlija 5:5
Sindikat – JTI 3:0
IOHB Banjica – Jelen tim 4:2
U Ligi banaka i osiguravajućih društava, favoriti su nastavili po planu. Komercijalna banka je i pored toga što ima utakmicu manje na samom čelu prvenstva.
Liga banaka i osiguravajućih društava, šesto kolo:
Dunav osiguranje – Volksbank 5:3
NBS – Wiener Stadtische 3:2
Delta generali – Eurobank EFG 0:1
Credit Agricole bank – Srpska banka 1:0
Hypo-Alpe Adria bank – Komercijalna banka 0:1



















