Izvor: BanjalukaLive.com, 08.Maj.2013, 15:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Osnovci u školu pod rizikom
Djeca iz MZ Ada koja nastavu pohađaju u OŠ "Branko Radičević" u MZ Starčevica, svakodnevno su izložena opasnosti na putu do škole, jer moraju da prelaze veoma frekventnu saobraćajnicu koja povezuje Banjaluku i Kotor Varoš, a dodatni problem predstavlja i autobusko stajalište kod škole, koje nema nadstrešnicu pod koju bi djeca mogla da se sklone kada je nevrijeme. U Savjetu Mesne zajednice Ada kažu da su ovi problemi prisutni godinama unazad, ali da će oni i dalje da nastave da se bore za svoje najmlađe mještane. Naglašavaju takođe da je krajnje vrijeme i da MZ Ada Opširnije... (http://www.banjalukalive.com/banjaluka/osnovci-u-skolu-pod-rizikom.html)
Nastavak na BanjalukaLive.com...
Banjaluka: Opasan put do škole
Izvor: Nezavisne Novine, 08.Maj.2013
Djeca iz MZ Ada koja nastavu pohađaju u OŠ “Branko Radičević” u MZ Starčevica, svakodnevno su izložena opasnosti na putu do škole, jer moraju da prelaze veoma frekventnu saobraćajnicu koja povezuje Banjaluku i Kotor Varoš, a dodatni problem predstavlja i autobusko stajalište kod škole,...





