Nudistički barovi na Adi Bojani

Izvor: B92, 07.Apr.2010, 18:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nudistički barovi na Adi Bojani

Nakon jedne od najuspješnijih zimskih turističkih sezona, "Ulcinjska rivijera” počela je pripreme za predstojeće ljeto od kojeg očekuju bolje rezultate od prošlogodišnjih. U hotelu „Belvi" se renoviraju 73 sobe.

Kompletan smještajni dio „Olimpika" je obnovljen pred početak zimske sezone, a u toku je gradnja novog plažnog bara tog hotela.

Tokom zimske sezone u hotelu „Olimpik" na Velikoj plaži, ostvareno je 8.527 noćenja.

Broj >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << noćenja u prva tri mjeseca ove godine je veći za sedamnaest odsto u odnosu na isti period prošle godine kada je ostvareno 7.110 noćenja.

Na Adi Bojani, koja je ove zime pretrpjela velike štete od poplava, započele su pripreme za sezonu. Obavljaju se sve neophodne popravke, na nudističkoj plaži se grade dva plažna bara, dok se u 50 soba u tipu "L” mijenja namještaj.

Nudističko naselje će ove godine, prvi put od kad postoji, biti osvijetljeno od mosta do recepcije. "Ulcinjska rivijera”, koja već ima šest fudbalskih terena, od 1. maja imaće u ponudi i sedmi fudbalski teren veličine stadiona, koji se gradi neposredno pored „Belvija", a koji će biti osvijetljen reflektorima.

Što se tiče nastupa na sajmovima, "Ulcinjska rivijera” je predstavila svoju ponudu u Pragu, Budvi, Tel Avivu, Beogradu, Berlinu, Moskvi i Nišu, a slijede nastupi u Prištini, Sarajevu i Lukavcu.

Pun pansion 33 eura

"Poslije adaptacije, hotel "Olimpik” ima sve uslove za održavanje seminara i poslovnih okupljanja”, naveli su iz "Ulcinjske rivijere”, poručujući da pun pansion u tom hotelu košta 33 eura.

U ponudu je uključeno korišćenje sale za sastanke, bazena, teretane i sportskih terena.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.