Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Mar.2016, 17:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Istraga protiv komandira u Adi i Molu
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović naložio je danas istragu u Sektoru unutrašnje kontrole i Direkciji policije, povodom objavljivanja fotografija u medijima na kojoj se policijski službenici u Adi i Molu dovode u vezu sa Banetom Jovanovićem, koji je pre nekoliko dana ubio jednog i ranio više ljudi.
"Ako ljudi koji nose značku ne shvataju koliki je značaj da budu čestiti i odgovorni da bi ljudi imali >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << poverenja u policiju, onda ćemo morati da radimo na drugačiji način. Moraće da shvate da će se primenjivati razne sankcije i moraće da se opredele - ili će biti policajci ili kriminalci", rekao je Stefanović novinarima u Beogradu.
On je dodao da će protiv policajaca, ukoliko se pokaže da su na bilo koji način sarađivali sa Jovanovićem, za koga su mediji naveli da se bavio i nelegalnom trgovinom automobilima, biti pokrenut krivični i disciplinski postupak.
"Niko iz policije neće biti pošteđen, policija mora biti najčistiji deo našeg društva", naglasio je Stefanović.
Mediji su preneli fotografiju na kojoj se vide uniformisani policajci, za koje navode da su komandir i zamenik komandira lokalne policijske stanice u Adi i Molu, a na kojoj sede sa sinom odbeglog Jovanovića.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
"Prljavi" policajci u Adi i Molu?
Izvor: Mondo, 23.Mar.2016
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović naložio je danas istragu u Sektoru unutrašnje kontrole i Direkciji policije, povodom medijskih napisa o vezi policije i osumnjičenog za ubistva...Foto: MUP Srbije..Mediji su proteklih dana objavljivali fotografiju na kojoj se policijski službenici...





