I Diners Masters pripao Gudelju

Izvor: B92, 24.Sep.2012, 10:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I "Diners Masters" pripao Gudelju

Posle osvajanja "Hugo Boss Mastersa", Branimir Gudelj bio je najbolji i na "Diners Mastersu" koji se za vikend održan na terenima "Golf kluba Beograd".

Gudelj je do trofeja na petom Mastersu sezone stigao zahvaljujući rezultatu od 147 udaraca.

Dvodnevno takmičenje na Adi ciganliji odigrano je u dve runde na 18 rupa po izuzetno prijatnom vremenu, a učestvovalo je 65 golfera i osam golferki u kategorijama stroke i stableford.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
U A kategoriji prvo mesto zauzeo je Vladimir Simeunović koji je imao 130 neto bodova. Iza njega plasirali su se Aleksandar Stojiljković sa 135, odnosno Nikola Ćuić sa 137 neto bodova. U B kategoriji Nenad Branković je bio ispred Milana Ranđića i Miloša Karadžića, dok su u kategoriji dama prva tri mesta zauzele Gordana Šolak, Aleksandra Tomović i Jelena Đorđević.

Pojedinačne nagrade dobili su još i Krešimir Gudelj i Aleksandra Tomović, dok je Nikola Ćuić imao udarac iz prve najbliži rupi.

„Diners Masters“ je bio takođe kvalifikacioni turnir za Pro-Am klasik DCI koji će se na Mauricijusu održati od 3. do 7. decembra ove godine. Za ukupnog bruto pobednika u strouku igrao se plej-of između Nikole Ćuića i Krešimira Gudelja. Ćuić je na prvoj rupi odigrao par i tako se kvalifikovao na turnir na Mauricijusu zajedno sa Aleksandrom Tomović i Nenadom Brankovićem. Na Mauricijus putuje i tim u sastavu: Gordana Šolak, Dragan Šolak, Branimir Gudelj, koji će ove sezone braniti titulu osvojenu prošle godine.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

I "Diners Masters" pripao Gudelju

Izvor: Sportal.rs, 24.Sep.2012

Posle osvajanja "Hugo Boss Mastersa" pre dve nedelje, Branimir Gudelj bio je najbolji i na "Diners Mastersu" koji se ovog vikenda održao na terenima "Golf kluba Beograd" na Adi Ciganliji.

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.