Graser i Žegarac slavili na Adi

Izvor: B92, 07.Sep.2015, 13:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Graser i Žegarac slavili na Adi

Erik Graser i Branislav Žegarac ostvarili su pobede na prvom „Zepter International čelendžu“, četvrtom Masters turniru u sezoni.

Graser je na terenima Golf kluba Beograd na Adi ciganliji bio bruto najbolji sa 160 poena, dok je Žegarac u neto računanju ostvario 142 boda.

U A kategoriji drugu poziciju zauzeo je Goran Stanarević, a iza njega su se plasirali Aleksandar Flanđunis i Zoran Mirkov.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
U B kategoriji bruto pobednik je ponovo bio Pavle Tomašević, dok je u neto računanju najbolji rezultat ostvario Slobodan Petrović sa 69 poena ispred Karla Hajnca Šmica i Ljubice Tomašević.

U C kategoriji još jednom je slavio Vladimir Danković sa 28 bruto poenom, dok je u neto bodovanju najuspešniji bio Aleksandar Koprivica sa 81 bodom.

Pojedinačne nagrade dobili su Lara Todorović i Goran Lalović koji su izveli najduže udarce, dok je Branislav Jergović imao udarac iz prve najbliži rupi.

Posle četiri odigrana Mastersa u ukupno plasmanu u vođstvu su Radomir Beloševac u A, Slobodan Petrović u B i Vladimir Danković u C kategoriji.

Takmičenje na terenima Golf kluba Beograd se nastavlja ove nedelje kada je na programu nacionalno i otvoreno midamater prvenstvo Srbije.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

‘ZEPTER INTERNATIONAL ČELENDŽ': Graser i Žegarac prvi na Adi

Izvor: HotSport.rs, 07.Sep.2015

Na prvom „Zepter International čelendžu“, četvrtom Masters turniru u sezoni koji je održan na terenima „Golf kluba Beograd“ na Adi Ciganliji, pobede su ostvarili Erik Graser i Branislav Žegarac.. . Graser je bio bruto najbolji sa 160 poena, dok je Žegarac u neto računanju ostvario 142...

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.