Izvor: Radio Slobodna Evropa, 24.Dec.2015, 13:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Radnici sarajevskog Eneregoinvesta u štrajku
Radnici Fabrike dalekovodnih stubova, kompanije "Energoinvest", od jutros su u štrajku, jer im nije isplaćeno 14 plata, dok im doprinosi za Fond PIO i zdravstvo nisu uplaćeni za 25 mjeseci.
Radnici strahuju da će im, zbog ogromnih dugovanja, 29. decembra biti isključena struja i voda.
U štrajk je stupilo 105 radnika ove kompanije.
Nastavak na Radio Slobodna Evropa...
Radnici „Dalekovoda“ stupili u štrajk
Izvor: Capital.ba, 24.Dec.2015
SARAJEVO, Radnici Fabrike dalekovodnih stubova, kompanije „Energoinvest“, od jutros su u štrajku jer im nije isplaćeno 14 plata, dok im doprinosi za Fond PIO i zdravstvo nisu uplaćeni za 25 mjeseci. Radnici strahuju da će im, zbog ogromnih dugovanja, 29. decembra biti isključena struja i voda. Predsjednik...






