Izvor: Radio Slobodna Evropa, 24.Dec.2015, 13:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radnici sarajevskog Eneregoinvesta u štrajku

Radnici Fabrike dalekovodnih stubova, kompanije "Energoinvest", od jutros su u štrajku, jer im nije isplaćeno 14 plata, dok im doprinosi za Fond PIO i zdravstvo nisu uplaćeni za 25 mjeseci.

Radnici strahuju da će im, zbog ogromnih dugovanja, 29. decembra biti isključena struja i voda.

U štrajk je stupilo 105 radnika ove kompanije.

Nastavak na Radio Slobodna Evropa...



Povezane vesti

Radnici „Dalekovoda“ stupili u štrajk

Izvor: Capital.ba, 24.Dec.2015

SARAJEVO, Radnici Fabrike dalekovodnih stubova, kompanije „Energoinvest“, od jutros su u štrajku jer im nije isplaćeno 14 plata, dok im doprinosi za Fond PIO i zdravstvo nisu uplaćeni za 25 mjeseci. Radnici strahuju da će im, zbog ogromnih dugovanja, 29. decembra biti isključena struja i voda. Predsjednik...

Nastavak na Capital.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.