Izvor: S media, 04.Apr.2011, 23:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Primera: Baskijci pobedom na peto mesto

U poslednjoj utakmici 30. kola Primere, Atletik Bilbao je kao gost pobedio Almeriju rezultatom 3:1.

Uprkos činjenici da je domaćin poveo posle samo šest minuta golom Argentinca Pabla Piatija, gosti iz Baskije se nisu predali, pa su u 29. minutu stigli do izjednačenja golom 18-godišnjeg Ikera Muniaina, posle asistencije Karlosa Gurpegija.

Bez štrajka u Primeri

Đukić preuzeo Herkules

Primera: Barsa iskoristila >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << kiks Reala VIDEO

Do kraja prvog dela igre rezultat se nije menjao, a onda je posle sedam minuta u nastavku gost pogotkom Gaiske Tokuera stigao do prednosti, da bi definitivnu odluku o pobedniku doneo Pablo Orbaiz, golom pola sata pre kraja.

Almerija - Atletik Bilbao 1:3

(Piati 6 - Muniain 29, Tokuero 52, Orbaiz 61)

Izveštaje se juče odigranih utakmica 30. kola pogledajte OVDE, dok najvažnije detalje duela od subote potražite OVDE.