Izvor: NoviMagazin.rs, 05.Jun.2014, 18:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lideri G7: Kijev uzdržan u slamanju pobune
Lideri Grupe 7 moćnih svetskih zemalja opravdano su ocenile da su vlasti u Ukrajini "uzdržano delovale" u slamanju pobune na istoku zemlje, rekao je danas na završetku samita u Briselu predsednik Evropskog saveta Herman van Rompej.
Pogledaj vesti o: Barak Obama, Vladimir Putin
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Putin mora da prizna novu ukrajinsku vladu
Izvor: Akter, 05.Jun.2014
Američki predsednik Barak Obama izjavio je danas u Briselu da ruski predsednik Vladimir Putin mora da prizna novu ukrajinsku vladu i sarađuje sa njom
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










