Voćke procvjetale u jesen

Izvor: Nezavisne Novine, 29.Sep.2014, 12:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Voćke procvjetale u jesen

BIJELJINA - Iako je jesen stigla, u Semberiji ljudi, a ni biljke, više ne znaju koje je godišnje doba.

U voćnjaku Slobodana Dmitrovića iz Gojsovca, kod Bijeljine, ovih dana procvjetali su zasadi šljive, niklo novo lišće, a na pojedinim stabljikama već su formirani pupoljci.

Nepredvidivo vrijeme, te poplave koje su ove godine zadesile Semberiju, ali i cijeli region, pokazuju da klima definitivno više nije ista kao prethodnih godina.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.