Izvor: B92, 06.Okt.2015, 22:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ućutkala glasine: "Volimo se, nemamo šta da dokazujemo"
Oni su jedan od najpoznatijih parova na svetu pa nije čudno da su sve oči uprte u njih kada se pojavi vest da im je brak u krizi.
Tako je modna dizajnerka Viktorija Bekam rešila da stane na put spekulacijama koje su se pojavile pre nekog vremena da je njen brak s Dejvidom Bekamom u krizi.
Ona je u intervjuu za magazin „Grazia“ objasnila koliko su srećni:
"Blagoslovena sam jer imam predivnog muža i prelepu, zdravu i srećnu decu“, rekla je.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Mnogi su tvrdili kako njih dvoje sve manje vremena provode zajedno, ali Viktorija je i to pojasnila.
"Da, putujemo mnogo zbog prirode našeg posla, ali uvek nađemo vremena za nas dvoje kao par, ali i za nas šestoro kao porodicu“, rekla je Viktorija.
"Dejvid i ja nemamo šta da dokazujemo,volimo se, vodimo računa jedno o drugome i jaki smo kao roditelji i kao par“, zaključila je.











