Džoni Dep: Praktično sam slep

Izvor: B92, 19.Jun.2013, 20:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džoni Dep: Praktično sam slep

Džoni Dep je otkrio kako je skoro slep na jedno oko još od rođenja.

Glumac objašnjava kako ništa ne vidi na levo oko i to rečima "praktično sam slep kao slepi miš". On takođe slabo vidi i na svoje desno oko pa se najviše oslanja naočare.

Zvezda "Pirata sa Kariba", koga retko viđamo bez naočara, rekao je da vidi svega deetak centimetara od lica ako igra ulogu u kojoj ne sme da nosi naočare ili sočiva.

"Sve je vrlo, vrlo mutno. Nikada nisam dobro >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << video" objašnjava Dep. On je ovo otkrio u intervjuu u kome je po prvi put govorio o razlazu sa Vanesom Paradi.

Par se trudi da da najbolje od sebe radi zajedničke dece. Dep (50) je prošlog leta završio14-godišnju vezu sa Vanesom Paradi i započeo novu sa Ember Herd.

Govoreći o raskidu rekao je: "Poslednjih nekoliko godina je bilo problematično. Priroda raskida je takva – neprijatna, posebno kada su deca uključena" i dodao: "Veze su veoma teške, posebno kada ste konstantno na putu zbog posla. Nije joj bilo lako. Nije ni meni. A nije ni deci."

U intervjuu časopisu Rolling Stone, Dep je rekao i da će se možda penzionisati sa 60 godina: "U nekom trenutku sve se svede na minimum i koncentrišete se na življenje života. Zaista življenje. Želite da idete negde gde ne morate stalno biti u trku, skrivati se ili ulaziti u hotel kroz kuhinjski lavirint."

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.