Izvor: Domino Magazin, 11.Jan.2011, 06:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dizajnerski hotel u Singapuru
Žuta podmornica i druge ideje iz pop kulture
Wanderlust Hotel se nalazi Singapuru i distriktu Little India. Kuća u kojoj je smešten je nekada bila škola a sada ima 29 soba. Sve su prilagodili novoj nameni kreativci iz arhitektonskog studija Asylum.
Neke od soba su bile inspirisane pop kulturom, poput Žute podmornice nastale od pesme grupe Beatles. Pogledajte kako sve izgleda, i skapiraćete zašto su dizajnerski hoteli totalni hit u poslednje vreme.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Domino Magazin. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Domino Magazin. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








