Zeremski preboleo Aleksandru Radović (FOTO)

Izvor: S media, 07.Nov.2011, 13:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zeremski preboleo Aleksandru Radović (FOTO)

Aleksandar Zeremski napokon je preboleo Aleksandru Radović. Nekadašnji direktor BK TV u vezi je sa pevačicom Divnom Ljubojević.

Bivši verenik voditeljke Jovane Janković i pevačice Aleksandre Radović, sa kojom ima ćerku, uz Divnu je i propevao. Naime, Zeremski peva u horu „Melodi", čiji je Divna osnivač i umetnički rukovodilac, prenosi Press.

Nina, Karolina, Maja >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << i Aleksandra pevaju u Zagrebu

Marina u vezi sa bivšim dečkom Marijane Mićić

Danijela Marić u vezi sa Sašom Zimonjićem (FOTO)

Osim što pevaju zajedno, Divna i Aleksandar su postali gotovo nerazdvojni i česti su gosti prestoničkih restorana. Međutim, oni svoju ljubavnu vezu za sada kriju, ali budući da je Zeremski poznat isključivo po ozbiljnim vezama koje, osim u Jovaninom slučaju, rezultiraju brakom i decom, moguće je da će na njegovoj ruci vrlo brzo ponovo sijati burma.
Pogledaj vesti o: Aleksandra Radović,   Nina Janković

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.