Uhapšen prevarant iz Banjaluke

Izvor: Nezavisne Novine, 26.Nov.2014, 11:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen prevarant iz Banjaluke

BANJALUKA - Pripadnici Sektora kriminalističke policije Centra javne bezbjednosti /CJB/ Banjaluka na osnovu Centralne potjernice Osnovnog suda Banjaluka uhapsili su lice čiji su inicijali I.P./49/ iz Banjaluke zbog krivičnog djela prevare.

Ovo lice uhapšeno je juče i predato nadležnoj sudskoj policiji, saopšteno je iz CJB Banjaluka.

Nepoznati maskirani izvršilac juče je oko 21.10 časova izvršio razbojništvo u benzijskoj pumpi u banjalučkoj ulici Krajiških brigada, >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << kada je uz prijetnju upotrebe pištolja od radnika pumpe otuđio 1.600 KM.

Policija je izvršila uviđaj u prisustvu dežurnog tužioca Okružnog tužilaštva Banjaluka i u toku je rad na pronalasku izvršioca i rasvjetljavanju ovog krivičnog djela.

Nepoznati izvršilac juče je iz dvorišta porodične kuće u ulici Nenada Kostića u Banjaluci otuđio automobil "golf četiri". Policija je tokom dana u toj istoj ulici pronašla vozilo, koje je vraćeno vlasniku, a u toku je rad na pronalasku izvršioca.

U toku noći 24. na 25. novembar nepoznati izvršilac iz dvorišta porodične kuće u mjestu Bukovica, opština Laktaši,  otuđio je putničko vozilo "golf", a policija je istog dana u Bukovici pronašla putničko vozilo. Po završetku uviđaja, vozilo je vraćeno vlasniku i u toku je rad na pronalasku izvršioca.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.