Izvor: Dzungla.org, 26.Okt.2013, 21:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radnički poveo, Dauda doneo Zvezdi bod u Nišu

Fudbaleri Radničkog iz Niša i Crvene zvezde podelili su bodove u meču 10. kola Jelej Superlige.Domaćin je na „Čairu“ poveo golom Hadžibulića u 8. minutu, a napadač crveno-belih Abiola Dauda je konačan rezultat postavio u poslednjih trenucima prvog poluvremena.Zvezda, dakle, nije iskorislila kiks Partizana protiv Napretka (1:1)iderbi sledeće subote dočekuje sa četiri boda manje od lidera iz Humske.Uskoro opšrinije… OpširnijeVečernje Novosti
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Partizan