Izvor: Blic, 05.Jun.2004, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nisam ugradila silikone
Nisam ugradila silikone
Reč po reč, uz pićence, flaširanu negaziranu vodu, grožđe i tortu sa višnjama Ana Nikolić u svom omiljenom kafiću priča o prvih 365 dana na estradi za koju tvrdi da je 'real matriks', o tračevima koji je prate, o Sofiji, gde je nedavno imala koncert, popularnosti u Bugarskoj, svadbi i silikonima...
Na pitanje koliko je to što je vrckala guzom važno u njenoj karijeri, Ana kroz smeh odgovara:
- Mnoge vrckaju guzom, možda >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ovaj Beograd nešto drugo nema, ali u vrckanju guzom sigurno ne oskudeva. Postoji mnogo faktora uspeha: dobra ploča, pa kako sam to ja kao ja iznela, izdavačka kuća, 'Pink' televizija, ples kojim se dugo bavim i, naravno, sreća. Sve kockice su se sklopile baš kad je trebalo. Drugo, puno radim na sebi, i dalje vežbam pevanje... Da li i to što ste povećali obim grudi spada pod 'rad na sebi'?
- Kako vi to tako tvrdite da sam povećala grudi?! To uopšte nije tačno! Moram da demantujem. Znači niste?
- Ne, naravno.
Ali priča se o tome, piše se...
- Eto, to samo pokazuje da još nisam ni prohodala, da sam mnogo naivna. Zabole li vas tračevi o vama?
- Naravno da bole, ali ne reagujem jer nemam vremena. Kada bih reagovala na svaki trač koji se pojavi o meni, ja bih ceo dan gubila na demantovanje. Smetaju mi samo tračevi koji prelaze u vulgarnost, jer to čita moja porodica, prijatelji... Jedne novine su mi 'ubacile u usta' reč 'popizdim', koju ja zaista nikada ne koristim. Da li je trač i glamurozna svadba koju planirate u Atini, na jahti - na koju ćete sleteti helikopterom?
- (smeh) I to je trač. Mada se ja, kao i svaka žena, nadam glamuroznoj svadbi. Pa, dobro, planirate li uopšte svadbu?
- Planiram svadbu i planiram da bude na nekom lepom mestu, možda i na jahti, ali ne sada. Dali su mi lepu ideju. Čak ni ja tako nisam zamišljala svoje venčanje: helikopter, jahta... Ne žurim sa udajom jer posao kojim se bavim zahteva da mu se maksimalno posvetim. Porodica, takođe. Ipak jedna strana mora malo da trpi, a ja pretpostavljam da će to biti karijera. Pre nego što ste snimili album, pevali ste po klubovima i stalno ističete da se ponosite tom svojom kafanskom školom. Kažu da ljudi koji rade u kafani ili taksiraju vremenom postaju dobri psiholozi. Da li je to i kod vaš slučaj?
- Ne, bavim se sobom a ne drugima. Psihologija igra ulogu kada analiziram sebe. Možda je to i greška, ali nemam vremena da se bavim drugim ljudima. Simonida Stanković





















