Izvor: Blic, 23.Jan.2008, 19:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Basti Rajmsu tri godine uslovne kazne
Basta Rajms sa svojim advokatom po izlasku iz sudnice
Američki reper Basta Rajms osuđen je danas na trogodišnju uslovnu kaznu i deset dana društveno-korisnog rada zbog fizičkog napada na bivšeg vozača i jednog obožavaoca.
Njujorški sudija naložio je 35-godišnjem Rajmsu da plati i novčanu kaznu od 1.250 dolara (857,7 evra), kao i sudske troškove, zbog vožnje pod uticajem alkohola i sa suspendovanom vozačkom dozvolom.
Reper je priznao krivicu za četiri odvojena incidenta.
Rajms, čije je pravo ime Trevor Smit, moraće i da prođe i kroz obrazovni program o vožnji pod uticajem alkohola
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










