Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Feb.2016, 11:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Soliter na parking mestu?
Na sednici skupštine Novog Sada odlučeno da će se na Detelinari, između ulica Branka Bajića i Novosadskog sajma graditi soliter.
Pre te odluke, u novosadskim medijima spominjao se taj deo grada u kontekstu nedostatka mesta za parkiranje, ali i prostora za rekreaciju i kulturne sadržaje.
Baš na toj lokaciji, na kojoj će se graditi višespratnica, nalazi se naša ekipa.
Kakvo je mišljenje stručnjaka o izgradnji prostora za stanovanje?
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










