Žandarmerija ušla u dvorište RTS-a, izvodi ljude

Izvor: B92, 16.Mar.2019, 21:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Žandarmerija ušla u dvorište RTS-a, izvodi ljude

Grupa demonstranata upala je u zgradu RTS tokom protesta opozicije u Beogradu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Stefanović direktno o incidentima na protestu: Svi demonstranti su IZBAČENI IZ RTS-a, jedno lice je privedeno!

Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Mar.2019

Grupa demonstranata upala je u zgradu RTS tokom protesta opozicije u Beogradu..Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Republike Srbije Nebojša Stefanović obratio se u "Palati Srbija"...- Situacija je pod kontrolom. Izvedeni su svi koji su upali i demolirali RTS. To je urađeno na miran...

Nastavak na SrbijaDanas.com...

(FOTO) OVO JE DOKAZ DA JE OPOZICIJA SPREMNA NA SVE! Maskirani demonstranti u zgradu RTS uneli MOTORNU TESTERU!

Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Mar.2019, 00:55

Grupa demonstranata upala je u zgradu RTS tokom protesta opozicije u Beogradu..Opozicija je spremna na sve kako bi se dočepala vlasti, a kako im upad u zgradu RTS nije bio dovoljan, sa sobom su poneli i motornu testeru...Ovim činom su pokazali da su spremni i da ubiju ukoliko je to potrebno, pošto...

Nastavak na SrbijaDanas.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.