Izvor: B92, 16.Mar.2019, 21:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Žandarmerija ušla u dvorište RTS-a, izvodi ljude
Grupa demonstranata upala je u zgradu RTS tokom protesta opozicije u Beogradu.
Stefanović direktno o incidentima na protestu: Svi demonstranti su IZBAČENI IZ RTS-a, jedno lice je privedeno!
Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Mar.2019
Grupa demonstranata upala je u zgradu RTS tokom protesta opozicije u Beogradu..Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Republike Srbije Nebojša Stefanović obratio se u "Palati Srbija"...- Situacija je pod kontrolom. Izvedeni su svi koji su upali i demolirali RTS. To je urađeno na miran...
(FOTO) OVO JE DOKAZ DA JE OPOZICIJA SPREMNA NA SVE! Maskirani demonstranti u zgradu RTS uneli MOTORNU TESTERU!
Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Mar.2019, 00:55
Grupa demonstranata upala je u zgradu RTS tokom protesta opozicije u Beogradu..Opozicija je spremna na sve kako bi se dočepala vlasti, a kako im upad u zgradu RTS nije bio dovoljan, sa sobom su poneli i motornu testeru...Ovim činom su pokazali da su spremni i da ubiju ukoliko je to potrebno, pošto...














